O nas

21 Lutego 2017

O nas

Pracownia Forma Studio Architektury funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Jest pracownią autorską, tworzoną przez zgrany i kreatywny zespół architektów, wyspecjalizowanych
w poszczególnych dziedzinach. Pomysłodawcą i założycielem Studia jest architekt Tomasz Błuszkowski.

Źródłem naszej inspiracji w twórczości i działaniu często staje się klient i jego oczekiwania. Nie zapominamy o naszym doświadczeniu, praktyce i zasadzie rzetelności
w relacjach z inwestorem. Jednakże najważniejsza jest kreatywność oraz pomysłowość całego zespołu w kształtowaniu architektonicznej formy przestrzeni.

Doświadczenie zawodowe i kontakty międzynarodowe pozwalają na realizację projektów na rynku polskim i rynkach zagranicznych centralnej i wschodniej Europy. Wieloletnia kooperacja z klientami korporacyjnymi i sieciowymi wyznacza zespołowi Studia wysokie standardy projektowe oraz sposób współpracy bezpośredniej, które doceniają nasi inwestorzy. Nabyte w ten sposób doświadczenia potrafimy przenieść na relacje i sposób komunikacji z inwestorem indywidualnym.

Studio zajmuje się projektowaniem form architektonicznych dla sektora publicznego, inwestorów korporacyjnych i sieciowych oraz prywatnych i indywidualnych. W pracowni powstał szereg opracowań kubaturowych, przestrzeni publicznych, powierzchni handlowych i biurowych oraz prywatnych wnętrz.

Postrzegamy projektowanie i tworzenie formy architektonicznej jako proces oparty na dialogu z naszym klientem. Żyjąc w czasach dynamicznych przemian, systematycznie analizujemy trendy, sposoby kształtowania przestrzeni, wzornictwo przemysłowe oraz nowości technologiczne, nie zapominając o potrzebie zachowania indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Witamy w świecie formy architektonicznej i wyobraźni przestrzennej naszego zespołu!

Zobacz nasz zespół